Laipni lūdzam Draudzīgākajā Mūzikas veikalā www.nartiss.lv

 

 

 

 

 

Tagad Mūzikas veikals NartissLV arī Rīgas centrā, Čaka ielā 53.

 

Darba laiks:

pirmdiena - piektdiena 10:00 - 18:00

sestdien, svētdien brīvs

 

 

Mūzikas instrumentu veikals nartiss.lv ir atklāts 2008.gadā. To ir izveidojis  trombonists, soloatskaņotājs, Latvijas Nacionālās operas Simfoniskā orķestra mākslinieks un dažādu muzikālo projektu dalībnieks Vairis Nartišs.


Mūzikas veikala nartiss.lv filosofija un pastāvēšanas jēga ir strādāt, piedāvājot Jums vislabākos mūzikas instrumentus un to aksesuārus par vislabākajām cenām. Mums ir ļoti būtiski būt par mūziķiem visdraudz


īgāko mūzikas veikalu, jo šī veikala tapšanas pamatā ir mūziķu pašu izteiktā vēlme pēc cenās un laika termiņos draudzīgāka veikala. Mūzikas veikala nartiss.lv biznesa pieejas pamatā ir jauna filosofija - maksimāli minimizēt visas izmaksas. nartiss.lv neīrē pārlieku dārgas telpas Rīgas centrā un neuztur liekus darbiniekus, tādējādi samazinot jebkādas "liekās" izmaksas, kas var atbalsoties cenās. Pat PVN izmaiņu gadījumā 2009.gada sākumā, mēs izdarījām visu, lai mūsu pircējiem mūzikas veikala nartiss.lv cenas paliktu 2008.gada līmenī, kad PVN likme bija 18%. 

Mūzikas instrumentu veikals nartiss.lv pamazām paplašina savu Latvijā aplūkojamo preču sortimentu sākot no pūšaminstrumentiem, sitaminstrumentiem un stīgu instrumentiem beidzot ar digitālajām klavierēm. Tādēļ atvainojamies, ja ir gadījumi, ka kāda prece nav uz vietas. Neesošās preces mēs cenšamies steidzami atgādāt uz Latviju.

Mūzikas instrumentu veikals nartiss.lv ir  pastāvīgā kontaktā ar ražotājiem, piegādājot preces pa tiešo no rūpnīcām. Mēs sadarbojamies ar tādiem mūzikas instrumentu un aksesuāru ražotājiem kā piemēram:

Ja Jūs redzat, ka Mūzikas instrumentu veikala nartiss.lv piedāvātās produkcijas klāstā nav kādas Jūs interesējošās preces, droši rakstiet, vai zvaniet mums, mēs piedāvāsim savu cenu. Un tad Jums tikai atliks izlemt, vai Jūs šo preci varat kaut kur nopirkt vēl lētāk.

Ar cieņu un jauku iepirkšanos vēlot.

Vairis Nartišs